חיפוש
  • askyooisrael

מחקרי שוק B2B בלינקדאין

עודכן ב: 27 ינו 2020


תכירו, לינקדאין


לינקדאין, הרשת החברתית העיסקית הגדולה בעולם עברה מאז 2016, מועד רכישתה ע"י מיקרוסופט, מהפך. הרשת הזו הפכה למרכזית בכל הקשור באיתור קהלי יעד עיסקיים בישראל ובעולם.


נכון להיום כ-2 מיליון ישראלים חברים ברשת. ניתן למצוא בה בכירים (מנכ"לים, סמנכ"לים) של כל החברות הגדולות יותר או פחות במשק הישראלי וגם את דרג הביניים של אנשי המקצוע השונים שעובדים בחברות אלו. רשימת הענפים והתחומים של החברות בלינקדאין מתחילה מתעופה וחקלאות ועד תקשורת, קמעונאות היי-טק וענפים רבים אחרים.


תחום חזק ברשת הזו הוא תחום משאבי האנוש מפני שהיא משמשת בחלקה הגדול לגיוס עובדים ומציאת עבודה. לכן, אם יש סקר שמיועד לקהל הספציפי הזה זו תהיה העדפה ברורה לנהל זאת ברשת הזו.


מעבר לזה הרבה מאד עצמאיים בתחומי הצווארון הלבן, משקיעים ויזמים נמצאים שם באופן קבוע.

מערכת הפרסום במערכת השתדרגה מאד והיום יכולות הפרסום בה מגוונות ואפקטיביות מאד. ניתן לייצר סוגי קמפיינים שונים ולהגיע בפילוח מדויק לבעלי תפקידים ספציפיים בחברות לפי מספר אפשרויות טרגוט כמו תחום עיסוק, גודל חברה, איזור גיאוגרפי ותפקידים.אז מה כל זה נותן לנו?


זה נותן לנו את היכולת להגיע לאותם בעלי תפקידים ולשאול אותם שאלות במסגרת מחקרי שוק יעודיים לעולם ה-B2B. לא צריך את המייל שלהם, לא צריך להשיג את הטלפון ולא צריך לעבור את המזכירה.

יש היום שתי אפשרויות פרסום עיקריות בלינקדאין, האחת כעוד מודעה בפיד של חבר הרשת יחד עם עוד מודעות ממומנות של חברות אחרות. השנייה, שליחה של מייל (InMail) לתיבת הנוטיפיקציות של חבר הרשת. קמפיין InMail יכול להגיע גם ל-50% אחוזי פתיחה.

אפשרות טרגוט נוספת מעבר לטרגוט מתוך המערכת הנה האפשרות לבנות קהל מרשימות מיילים של לקוחות. ניתן לייבא למערכת את הרשימה והיא תאתר את חברי הרשת התואמים לרשימה זו.


איזו תוצאה משיגים?


איסוף הנתונים מדויק, אמין ומהיר. היום בתוך מספר ימים ניתן להגיע למאות אנשים שאותם נרצה לראיין במסגרת מחקרי השוק. יכולת זו גם לרוב מוזילה עלויות ומנגישה לדורשי המחקר יכולות שטרם היו עד כה באיסוף של פאנלים אינטרנטיים או טלפון.

לא צריך היום להסביר את המשמעות של מחקרי שוק B2B, היכולת לקבל ממקבלי ההחלטות של הארגונים והחברות היא משמעותית לכל עסק שפונה למגזר העיסקי.


צוות ASKYOO ישמח לענות על כל שאלה העולה מהמאמר, צרו קשר >

23 צפיות0 תגובות